Spotkanie w Zespole Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim – 21 stycznia 2026
Uwielbiamy spotkania z ludźmi, którzy każdego dnia oddają swoje serce tym, którym „trudniej wykonywać życie”, dlatego 21 stycznia gościliśmy w niezwykle przyjaznych i otwartych przestrzeniach Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim.
Licznie zgromadzonej społeczności szkolnej podarowaliśmy słowa mocy i podzieliliśmy się swoim doświadczeniem w temacie spektrum autyzmu z perspektywy uczniowskiej, eksperckiej i rodzicielskiej. Rozmawialiśmy m.in. na temat dostosowań edukacyjnych, indywidualizacji kształcenia oraz szeroko rozumianego prawa do całego życia.
Dziękujemy za zaproszenie, ciepłe przyjęcie, odważne pytania i wspólne plany.
Sylwia Kowalska, Janku – Wasze serca mają nielimitowaną pojemność. 😇🚀❤️
Specjalne wyrazy uznania kierujemy do uczennicy Anity Nawrot, której talent i wrażliwość artystyczna zrobiły na nas ogromne wrażenie. 🎨🖌










