pre Loader

Spotkanie Klubu Świadomej Młodzieży to był prawdziwy samorzeczniczy majstersztyk! Przeprowadziliśmy solidne konsultacje społeczne w ramach Diagnozy i Strategii Młodzieży 2026 Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Nie wyobrażamy sobie tego dokumentu bez nas – bez uwzględnienia neuroróżnorodności i naszego samorzeczniczego głosu!

Po intensywnej pracy przyszedł czas na świętowanie i weekendowy luzik. Świętowaliśmy podwójne urodziny Michała Awina i Bartka Błachowicza.

Panowie, jeszcze raz wszystkiego, co najlepsze, całego życia od całej naszej Ekipy.

W naszych „przestrzeniach wolności bycia sobą” – empaTii – dzieje się magia. To tutaj rodzą się najlepsze pomysły, które wspólnie wdrażamy w życie z prędkością światła 😎

Bowiem – nic o nas bez nas!

#przyjaźniedlaautyzmu