Za nami intensywny i ważny rok szkoleniowy. Odwiedziliśmy ponad 60 szkół i placówek oświatowych w całej Polsce. Za tą liczbą kryją się konkretne działania: szkolenia dla kadr pedagogicznych i niepedagogicznych, lekcje różnorodności dla uczniów, superwizje oraz dziesiątki godzin konsultacji. Pracowaliśmy nad realnym wdrażaniem edukacji włączającej dla dzieci i młodzieży w spektrum autyzmu, z ADHD, ADD, zespołem Tourette’a oraz FAS. Fundamentem działań i treści merytorycznych jest autorskie podejście Sylwia Kowalska, której unikalna perspektywa, wieloletnie doświadczenie i praktyczne spojrzenie na system oświaty pozwalają nam
Pragniemy życzyć Wam nieskończoności radosnych chwil. Niekończących się pokładów mocy i energii do działania, rozwoju zainteresowań i wspaniałych pasji. Abyście żyli w zgodzie z sobą a także odkrywali i czynili ten świat jeszcze piękniejszym, bardziej różnorodnym i wesołym miejscem dla wszystkich. To wielkie szczęście, gdy jest się zadowolonym z tego, kim się jest! Bycie sobą to największy powód do dumy 💛
Za nami kolejne wyjątkowe spotkanie z Natalia Dziąg z Fundacja „Niestereotypowi”, która z ogromnym wyczuciem towarzyszy nam w budowaniu uważności w codziennych relacjach. W przyjaznych przestrzeniach „empaTiA” warszatutujemy poruszając tematy dla nas szczególnie ważne. Tym razem skupiliśmy się na praktycznych narzędziach komunikacji empatii. Podczas warsztatów uczyliśmy się, jak słuchać swoich potrzeb i jasno o nich mówić; jak rozpoznawać i nazywać trudne emocje; jak rozwiązywać konflikty bez szukania winnych; jak budować mosty zamiast murów w relacjach z bliskimi. To był czas pełen głębokich
Drogie Mamy,z okazji Waszego święta życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, spokoju i wielu chwil pełnych radości.Niech każdy dzień przynosi Wam uśmiech, wdzięczność i poczucie dumy z tego, jak wiele dobra wnosicie w krętych labiryntach życia swoich dzieci. Dziękujemy za Waszą bezwarunkową miłość, pokłady cierpliwości i wielką troskę.Niech Wasze serca zawsze będą pełne ciepła, a życie obdarza Was tym samym dobrem, które Wy dajecie innym. Wszystkiego najlepszego — dziś i każdego dnia! 🌷 Życzenia płynące dla wspaniałych Mam od samorzeczniczek i samorzeczników KŚM Łódź: Śpiew:







