pre Loader

Drogie Mamy,
z okazji Waszego święta życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, spokoju i wielu chwil pełnych radości.
Niech każdy dzień przynosi Wam uśmiech, wdzięczność i poczucie dumy z tego, jak wiele dobra wnosicie w krętych labiryntach życia swoich dzieci.

Dziękujemy za Waszą bezwarunkową miłość, pokłady cierpliwości i wielką troskę.
Niech Wasze serca zawsze będą pełne ciepła, a życie obdarza Was tym samym dobrem, które Wy dajecie innym. 

Wszystkiego najlepszego — dziś i każdego dnia! 🌷


Życzenia płynące dla wspaniałych Mam od samorzeczniczek i samorzeczników KŚM Łódź:

Śpiew: Ola Szałek / KŚM Łódź

Utwór: „MOJA MATKO JA WIEM” Bernard Ładysz i Leokadia Rymkiewicz-Ładysz

Ilustracja: Helena / KŚM Łódź