Drogie Mamy,z okazji Waszego święta życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, spokoju i wielu chwil pełnych radości.Niech każdy dzień przynosi Wam uśmiech, wdzięczność i poczucie dumy z tego, jak wiele dobra wnosicie w krętych labiryntach życia swoich dzieci. Dziękujemy za Waszą bezwarunkową miłość, pokłady cierpliwości i wielką troskę.Niech Wasze serca zawsze będą pełne ciepła, a życie obdarza Was tym samym dobrem, które Wy dajecie innym. Wszystkiego najlepszego — dziś i każdego dnia! 🌷 Życzenia płynące dla wspaniałych Mam od samorzeczniczek i samorzeczników KŚM Łódź: Śpiew:




