Nasz samorzeczniczo-ekspercki duet – Magdalena Pawlak i Sylwia Kowalska w programie reportersko-dokumentalnym „Za szybą” Nadal utrudniona dostępność do bezpłatnej diagnozy, problemy społeczne, zaburzenia sensoryczne, niedostosowany system edukacji tkwiący korzeniami w XIX w., działalność organizacji pozarządowych na rzecz poprawy sytuacji osób w spektrum autyzmu… To tylko kilka z zagadnień poruszonych przez samorzeczniczo-ekspercki duet – Magdalenę Pawlak i Sylwię Kowalską w nowym programie reportersko-dokumentalnym „Za szybą” emitowanym na antenie TVP 3. Zapraszamy do obejrzenia nagrania 8. odcinka „Autyzm to inne okablowanie mózgu” programu „Za




