Konferencja pt. „Innowacje społeczne. Inspiracja dla zmiany” – 22 września 2025 Autor: Jan Gawroński Z inicjatywy Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu oraz Kuratorium Oświaty w Poznaniu 22 września 2025 r. odbyła się konferencja pt. „Innowacje społeczne. Inspiracja dla zmiany”. Wydarzenie, które swoją obecnością zaszczycili Wielkopolski Wicekurator Oświaty Izabela Liebert-Jędroszkowiak, wizytatorzy Delagatur Kuratorium Oświaty w Poznaniu, a przede wszystkim Dyrektorki i Dyrektorzy Szkół Województwa Wielkopolskiego, odbyło się w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu. W ramach konferencji przedstawiono innowacyjne projekty w obszarze edukacji




