10 grudnia 2025r. w Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka na zaproszenie Biura Rzeczniczki Praw Dziecka, uczestniczyliśmy w konferencji „Więcej szacunku dla młodego wizerunku”, podczas której zostały zaprezentowane wyniki raportu z badań poświęconych kwestiom związanym z szeroko rozumianą ochroną wizerunku dzieci i młodzieży, również tej z grup szczególnie narażonych na wykluczenie.
Naszą społeczność reprezentował samorzecznik Piotr Bartoszewicz vel Kocur, a wśród zaproszonych gości swoją obecnością zaszczycili m.in Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej – Paulina Piechna-Więckiewicz , Łódzki Kurator Oświaty Janusz Brzozowski , Wielkopolski Kurator Oświaty dr Igor Bykowski i prof. Agnieszka Grzelak, Zastępczyni Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Wielką radością dla nas było spotkanie z prof. Małgorzatą Michel oraz przyjaciółmi ze Stowarzyszenia Polski Komitet Narodowy UNICEF Polska.




