pre Loader

Klub Świadomych Rodziców


Klub Świadomych Rodziców Fundacji Autism Team powstał, aby wspierać rodziców i opiekunów dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych w spektrum autyzmu. Organizujemy spotkania informacyjne, na których w oparciu o bieżące przepisy, dążymy do kompleksowej nawigacji i odpowiedzi na nurtujące rodziców pytania dotyczące: diagnozy, terapii, orzecznictwa, edukacji oraz spraw socjalno-bytowych. Rozmawiamy o aktualnym systemie wsparcia całych rodzin, który jest szczególnie trudny tuż po diagnozie.

W działaniach wspomaga nas szerokie grono specjalistów zajmujących się tematyką autyzmu m.in. terapeutów, rzeczników, prawników
i pedagogów, którzy często goszczą na naszych warsztatach. Podejmowane przez nich tematy są odpowiedzią na nasze aktualne potrzeby.

Wspólnie tworzymy bezpieczną przestrzeń do wyrażania tego, co nas martwi i co nas cieszy. Z dużą uważnością wymieniamy się własnymi doświadczeniami w różnych aspektach życia. Stawiamy na otwartość, zrozumienie i szacunek oraz wspólne działania na rzecz naszej społeczności.

Działamy społecznie.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz się spotkać – ZAPRASZAMY

Kontakt do Klubu Świadomych Rodziców:

Ewelina Błachowicz

Koordynatorka Klubu Świadomych Rodziców

Sylwia Oset

Koordynatorka Klubu Świadomych Rodziców

PARTNERZY