Serdecznie dziękujemy Pani Minister Izabela Ziętka za ciepłe przyjęcie i pełne empatii, merytoryczne spotkanie. Przekazaliśmy konkretne założenia projektu „Standardy w obronie godności – systemowy model postępowania służb publicznych wobec osób z niepełnosprawnością niewidoczną i neuroróżnorodnością” zainicjowanego przez Fundacja Probare wraz z koalicją organizacji pozarządowych i osób sojuszniczych. Rozmawialiśmy o pilnej potrzebie wdrożenia jasnych procedur dla urzędników i służb mundurowych oraz o praktycznych szkoleniach, które realnie zmienią codzienność osób z przestrzeni neuroróżnorodności. Cieszy nas ogromne zrozumienie i otwartość na wypracowanie systemowych rozwiązań. Działamy




