Warsztaty i szkolenia

Gościliśmy we Włocławskim Centrum Kultury Browar B, na konferencji „Porozmawiajmy o autyzmie”. Wydarzenie było przyjazne sensorycznie, a najważniejszy głos należał do osób w spektrum autyzmu.
Wystąpienia naszych samorzeczników przyjęto salwami cichych braw
Przedstawiliśmy konkretne rozwiązania, podpowiedzi, sugestie, które ułatwiają nawiązywanie prawidłowych relacji społecznych z osobami w spektrum autyzmu.
Podjęliśmy wciąż aktualny temat wykluczania osób dorosłych z autyzmem i niepełnosprawnościami sprzężonymi z systemu wsparcia.

Dziękujemy za inicjatywę i zaproszenie.

Warsztaty „Porozmawiajmy o autyzmie” w Gliwicach 12 stycznia 2019 roku

Warsztaty Gliwice

Spotkanie w Płocku

10 listopada w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku odbyło się spotkanie „Porozmawiajmy o autyzmie”. Dedykowane było ono rodzinom osób ze spektrum autyzmu, nauczycielom, terapeutom. Prelegentami podczas spotkania były: dr Agnieszka Woroniecka–Borowska, wykładowca Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku, Agnieszka Warszawa, Sylwia Mądra - menadżerka zasobów ludzkich, mama Janka z milionem zalet i spektrum autyzmu. Jan również uczestniczył w spotkaniu. Wydarzenie odbyło się przy współpracy z Rzecznikiem Osób Niepełnosprawnych Urzędu Miasta Płocka, p. Tomaszem Gorczycą.